Tao meilės stovykla VYRAMS 

2025m.

Stovyklos data dar nenumatyta, vyks 2025 metais.

Šioje savaitgalinėje stovykloje būsite supažindinti su svarbiausiomis DAO meilės praktikomis, kurios aktualios tiek asmeniškai vyrams, tiek gyvenantiems poroje. Kaip susidraugauti su savo seksualine energija, kaip ją transformuoti į gyvybinę energiją, kaip turėti dar darnesnius santykius poroje (net jei atrodo, jog jie ir dabar puikūs), kaip susirasti savo antrąją pusę, paleisti negatyvias emocijas per meditacijas, įvaldyti energetines qigong praktikas ir daug kitų klausimų bus atsakyta šiuose savaitgaliniuose mokymuose. Užsiėmimus ves pas kinų meistrą Manteką Čija sertifikuoti instruktoriai, dešimt metų gyvenantys kartu ir besidžiaugiantys meile: Edita Esenku ir Vytas Lu

Stovykla vyks nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio vakaro nuošalioje sodyboje gamtos proglobstyje prie Neries upės, jūsų laukia pirtis, harmonija su gamta, su meile pagamintas Editos Esenku maistas, vyriška bendrystė ir unikalios 5000 metų skaičiuojančios DAO žinios. Išskirtinė galimybė sudalyvauti stovykloje, kuri bus kartojama tik po dviejų metų, t.y. kitais metais neorganizuosime. 

Stovyklos lektoriai - Edita Esenku ir Vytas Lupas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuoti Universal Healing Tao® antro lygio instruktoriai,  oficialūs Manteko Čija atstovai Lietuvoje, reguliariai tobulinasi Tailande kasmet po mėnesį ir daugiau (nuo bazinių qigong ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Išlaikyti egzaminai pas meistrą Čija ir gauti sertifikatai mokyti kitus: gydomoji meilė (seksualinės praktikos), mikrokosminės orbitos meditacija, vidinės šypsenos meditacija, šešių gydomųjų garsų meditacija, tao yin joga, tan tien chi kung, geležinių marškinių qigong, taiči, fusion. 

Vytas Lu daugiau nei 23 metus praktikuoja jogą, mokėsi Iyengar ir dinaminės jogos sistemos pas Godfrey Devereux ir Corine Biria. Daugiau nei 16 metų praktikuoja pagal meistro Manteko Čija sistemą: dao meditacijos, qigong ir seksualinės praktikos. Vytas labai retai veda seminarus, todėl ši stovykla - išskirtinė galimybė jums pasisemti žinių iš šio didžiulę patirtį turinčio žmogaus!

Edita Esenku DAO praktikomis užsiima dešimt metų, daugiausia dirba su moterimis, stovykloje ves meditacijas ir qigong praktikas, supažindins su moters malonumo anatomija (iliustracijos per multimediją, fiziškai jokių demonstracijų nebus). Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistras (KU, reabilitacijos magistras). 

Ką jums duos ši stovykla?

 • geresnė bendra SVEIKATA ir savijauta;
 • pradedame jausti daugiau gyvybinės energijos;
 • išmokstama PRAILGINTI lytinį AKTĄ; 
 • palaipsniui išmokstama mėgautis ORGAZMAIS NEEJAKULIUOJANT; 
 • sprendžiamos vyriškos su prostata susijusios problemos; 
 • STABILIOS EMOCIJOS, paleidžiamos baimės ir nuoskaudos, širdyje atsiranda daugiau erdvės MEILEI;
 • paslankesnis ir stipresnis kūnas (per energetines qigong praktikas);
 • ženkliai pagerėja santykiai poroje (jei neturite antrosios pusės - ją lengviau pritraukti).

Vyriškas DAO savaitgalis vyks etnografinio stiliaus, bet naujos statybos prieš 12 metų statytoje sodyboje (85km nuo Vilniaus ir 50km nuo Kauno, nuo Jonavos 15km) - jaukiame gamtos prieglobstyje, nuošaliai prie upės. Sodyba pastatyta autentišku mūsų krašto stiliumi ne triukšmingiems vakarėliams, o tokioms stovykloms kaip ši. Stovyklos pradžia penktadienį 18h, pabaiga sekmadienį 18h.

Stovyklos metu kiekvieną rytą atliksime energetinę ciguno/qigong mankštą ir kvėpavimo pratimus, kad pažadinti ir suaktyvinti organizmą, gersime daug šilto vandens ir tik po mankštų mėgausimės pusryčiais. 

Susipažinsite su mikrokosminės orbitos teorija ir praktika - suaktyvinsite multiorgazminį kanalą. Tai meditacija, kuri padeda paleisti energetinius blokus mūsų kūne ir išjudina energijos judėjimą kūne. Mikrokosminės orbitos meditacija ne tik naudinga mūsų bendrai sveikatai, bet ir padeda geriau įsisavinti seksualines pratikas, nes tais pačiais mikrokosminės orbitos kanalais vėliau galima cirkuliuoti seksualinę energiją ir keistis ja su partnere.

Vakarais darysime emocijas paleisti padedančią ir subalansuojančią šešių gydomųjų garsų meditaciją, kurios metu negatyvias emocijas transformuosime į pozityvias. Šis aspektas itin svarbus norint įvaldyti seksualinę energiją, nes pastaroji padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, labai svarbu būti pozityve ir meilėje - balanse.

Meditacijos praktika kartu grupėje gyvai ir instruktoriams dalyvaujant stipresnė, nes mums suaktyvinus savo mikrokosminę orbitą automatiškai suaktyvėja ir jūsų, realiai galime padėti pajausti energijos karštį, kurį kiekvienas turime savyje.

Mokysitės Kėgelio pratimams giminingo meilės raumenų treniravo sutraukiant, tam, kad išmokti sutraukti raumenis apie prostatą ir daug geriau kontroliuoti ejakuliaciją. Reguliariai darydami šią praktiką jūs išmoksite patirti orgazmą nestimuliuodami lytinių organų ir neejakuliuodami. 

Stovykloje mokysitės sėklidžių masažo, kad išmoktumėte transformuoti seksualinę energiją ir nejaustumėte diskomforto neejakuliavus po mylėjimosi. Taip pat mokysitės sėklidžių kvėpavimo - seksualinės energijos rato sukimo, kuris padeda dar geriau transformuoti seksualinę energiją. 

Visos daosių seksualinės praktikos stovyklos metu bus atliekamos be apsinuoginimo, vilkint patogius judesių nevaržančius drabužius, išlaikoma etika, bet tuo pačiu paaiškinama detaliai kaip ką atlikti. Stovyklos pagrindas - meditatyvios ir qigong praktikos.

Šeštadienį vakare apsivalysite fiziškai ir energetiškai autentiškoje aukštaitiškoje pirtyje, galėsite patys suaktyvinti savo kūną naudojant iš Tailando atvežtas bambukines lazdas, kurios padeda atpalaiduoti raumenis. Taip pat rytinių mankštų su šiomis bambukinėmis lazdomis "vanosime" pilvo sritį, aktyvinsime rankų ir kojų meridianus. Bus galimybė įsigyti tokią bambukinę lazdą asmeninėms detoksikuojančioms praktikoms. 

Mokysitės jėgos užrakto technikos, kuri padeda nukreipti seksualinę energiją į visą kūną. Taip pat mokysitės didžiojo energijos atitraukimo, kurį praktikuojant vyras mylėdamasis išmoksta tik minčių pagalba valdyti savo ejakuliaciją ir patirti daugkartinių orgazmų - tai bus darbas su sujaudinta seksualine energija. Sužinosite, kokią techniką galite naudoti, jei mylėdamiesi peržengiate ribą ir jaučiate, jog ejakuliacija neišvengiama - čia naudojama užspaudimo pirštais technika. Stovykloje taip pat sužinoste, kaip pilnai patenkinti moterį ir su ja keistis energijomis (ši dalis bus teorinė). 

Mūsų įkvėpėjas - mokytojas Mantekas Čija - plačiai Vakarų pasaulyje žinomas daosių grandmeistras, žinomas kaip vienintelis, kuris net du kartus buvo išrinktas metų qigong meistru, parašęs daugiau nei 60 knygų ir daugiau nei 50 metų mokinantis žmones energetinių praktikų. Mantak Chia® vardas patentuotas, jį savo aprašymuose gali nurodyti tik sertifikuoti instruktoriai, o ne sudalyvavę viename seminare asmenys (deja, taip neretai pasitaiko). Meistras garsėja kaip vienintelis, kuris taip konkrečiai ir atvirai kalba apie seksualinę energiją ir moko seksualinės energijos kultivavimo ir transformavimo pratimų. 

Stovyklos programa

PENKTADIENIS

 • 17:00-18:00 renkamės sodyboje, įsikuriame. Vakarienė.
 • Dalyvių susipažinimas (kiekvienas 1-2 min prisistatys).  
 • Paskaita apie detoksikaciją ir organizmo valymą (kuo švaresnis mūsų kūnas, tuo sklandžiau juda energija meridianais) 
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija

ŠEŠTADIENIS

SEKMADIENIS

 • Rytinė energetinė ciguno/qigong mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis šluotomis). Žolelių arbata. Pusryčiai.
 • Seksualinės energijos cirkuliavimo pratimas,  teorinė medžiaga apie moteriškus orgazmus ir dao meilės praktikų realizavimą poroje (Edita Esenku), vyriškos praktikos (Vytas Lu). Pietūs.
 • Stovyklos apibendrinimas. 18:00 atsisveikinimas.

Kaina

TAO MEILĖS stovyklos vyrams  KAINA 250e. 

Į kainą įeina: dviejų naktų nakvynė sodyboje su balta patalyne, maitinimas, pirtis, lektorių vedami užsiėmimai. Kiekvienas dalyvis dovanų gaus video pamokos įrašą "Šešių gydomųjų garsų meditacija" savarankiškoms praktikoms namuose ir atmintinę raštu.

Kambariai erdvūs triviečiai-keturviečiai dekoruoti autentiškais etnografiniais atributais, kiekvienas turi savo vonios kambarį. Kooperuosime iš atvykstančius iš to paties krašto į vieną automobilį (jei bus poreikis). Paskutinė vieta, apgyvendinsime ant storo naujo čiužinuko kambaryje, pilnas patalynės komplektas, tik tiek, kad ne lova, bet tikrai patogi versija.

Registracijos patvirtinimui prašysime pervesti 100e avansą (galima likus mėnesiui iki stovyklos, o dabar tik preliminarią registraciją). REGISTRACIJOS FORMA žemiau. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: dao. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt

Registracija

Vyrų Tao Meilės stovyklai