Tao Meilės pirtis: dienos stovykla

Viena diena su DAO meilės praktikomis - rugpjūčio 8d., sekmadienį nuo 14 iki 20h gamtoje su pirtimi sodyboje Kernavės apylinkėse. Unikali vasaros galimybė gyvai įsisavinti Tao Meilės praktikas miško apsuptyje, susirišti šviežią vantą ir patirti pirtį su DAO apsivalymo ritualu bei krūtų savimasažu pirtyje, atverti gerklės centrą giedant lietuviškas mantras - sutartines.

Seminare išmoksite pratimų, kurie padeda:

  • -sutrumpinti moteriškas dienas,
  • -išsivaduoti nuo menstruacinių skausmų ir PMS,
  • -išspręsti šlapimo nelaikymo problemą,
  • -atstatyti subtiliųjų raumenų tonusą po gimdymo,
  • -subalansuoti hormonus (palengvinti menopauzę),
  • -patirti daugiau malonumo su savo partneriu,
  • -pagerinti santykiai poroje (pernešti juos į aukštesnį lygmenį).

Dienos stovyklos atliksime energetinę mankštą stuburui išlaisvinti ir dubeniui atverti, trumpą vidinės šypsenos meditaciją, kuri nuteiks pozityviai. Atliksime krūtų masažą, kuris padeda išsivaikščioti limfai, stangrina ir palaiko mūsų krūtis sveikas. Kartu atliksime Kėgelio pratimus kombinuojant su kvėpavimu, šie pratimai padeda sustiprinti intymių raumenų tonusą ir kelti seksualinę energiją aukštyn į galvą. Sužinosite, kaip treniruoti savo subtiliuosius raumenis be nefrito kiaušinio ir su juo. Plačiau kalbėsime apie nefrito kiaušinio naudą, naudojimą, kaip išsirinkti tinkamiausią kiaušinį, kokius pratimus galima atlikti su nefrito kiaušiniu, paliesime malonumo temą ir kitus klausimus, kuriuos užduos susirinkusios dalyvės. Aktyvinsime savo kūną su bambukine šluota atlikdamos ciguno praktikas prieš pirtį ir vėliau pirties metu - tokiu būdu išjudinsime iš kūno ne tik toksinus, bet ir suaktyvinsime "či" gyvybinę energiją mūsų kūno meridianuose. 

Ypatingas dienos stovyklos dėmesys bus skiriamas krūtų sveikatai. Susitikimo metu po drabužiais dalyvių prašome nedėvėti liemenėlių, kaip ir į pirtį įžengti be liemenėlės - mes moterys visos gražios ir unikalios, tai dar vienas žingsnis priimti savo kūną nelyginant jo su kitais. Tad mūsų susitikimas bus praktinis patyrimas priimant savo kūną kaip dovaną, su meile, o ne kritika. 

Sodybos miško pavėsinėje gaivioje gamtoje jūsų laukia paskaitos, praktiniai užsiėmimai (meditacija, Kegelio pratimai, ciguno mankšta), o vėliau į pirtį perkelsime antrąją praktinę dalį su krūtų savimasažu, apsivalymu su vanta, sutartinių giedojimu bei maudynėmis tvenkinyje. Sodyba pastatyta neseniai, žemiau galite matyti mūsų dienos stovyklos aplinką, tikslų adresą Kernavės apylinkėse atsiųsiu užsiregistravusioms (nesunkiai atves navigacija, 40 min nuo Vilniaus, 1h nuo Kauno). Atvykstančias iš tų pačių miestų galėsiu kooperuoti važiuoti kartu, tad net jei nevairuojate kviečiu jus prisijungti.

Mūsų susitikimo dovana nuo fotografės Gintarės Rutkauskienės - nemokama meninė fotosesija "santykis su kūnu" (1-5 nuotraukos). Norinčias fotosesijos kviečiame atvykti anksčiau - nuo 12h. Taip pat informuoti registruojantis arba prieš atvykstant ar planuosite dalyvauti meninėje fotosesijoje prieš dienos užsiėmimus. Pačios stovyklos metu nuo 14h nebus fotografuojama - tai jau bus praktikų ir patyrimų laikas.

Dienos stovyklos lektorė Edita Esenku - pas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuota Universal Healing Tao® antro lygio instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau devintus metus (nuo bazinių čigongo ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno/qigong, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė (KU, reabilitacijos krypties sveikatos mokslų magistras). 5300 dalyvių sutraukusio iššūkio "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).

Kaina

Dienos stovyklos  KAINA -  60eur (užsiėmimai ir pirtis).

DOVANA - kiekviena dalyvė dovanų gaus 40e vertės video pamokas, kurios padės namuose reguliariai daryti meditaciją ir nefrito kiaušinio praktiką.  

Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 20e avansą. REGISTRACIJOS FORMA žemiau. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: dienos stovykla. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt.

Registracija dienos stovyklai

2021 rugpjūčio 8 d.

Nori užsisakyti nefrito kiaušinį?