Tao Meilės pirtis: dienos stovykla

Viena diena su DAO meilės praktikomis - rugpjūčio 29d., sekmadienį nuo 13 iki 20h gamtoje su pirtimi sodyboje Kaišiadorių rajone. Unikali vasaros pabaigos galimybė gyvai įsisavinti Tao Meilės praktikas gamtos apsuptyje ir patirti pirtį su DAO apsivalymo ritualu bei krūtų savimasažu pirtyje, atverti gerklės centrą giedant lietuviškas mantras - sutartines. Liko tik 2 vietos! Paskutinė diena prisijungti!

Seminare išmoksite pratimų, kurie padeda:

  • -sutrumpinti moteriškas dienas,
  • -išsivaduoti nuo menstruacinių skausmų ir PMS,
  • -išspręsti šlapimo nelaikymo problemą,
  • -atstatyti subtiliųjų raumenų tonusą po gimdymo,
  • -subalansuoti hormonus (palengvinti menopauzę),
  • -patirti daugiau malonumo su savo partneriu,
  • -pagerinti santykiai poroje (pernešti juos į aukštesnį lygmenį).

Dienos stovyklos atliksime energetinę mankštą stuburui išlaisvinti ir dubeniui atverti, trumpą vidinės šypsenos meditaciją, kuri nuteiks pozityviai. Atliksime krūtų masažą, kuris padeda išsivaikščioti limfai, stangrina ir palaiko mūsų krūtis sveikas. Kartu atliksime Kėgelio pratimus kombinuojant su kvėpavimu, šie pratimai padeda sustiprinti intymių raumenų tonusą ir kelti seksualinę energiją aukštyn į galvą. Sužinosite, kaip treniruoti savo subtiliuosius raumenis be nefrito kiaušinio ir su juo. Plačiau kalbėsime apie nefrito kiaušinio naudą, naudojimą, kaip išsirinkti tinkamiausią kiaušinį, kokius pratimus galima atlikti su nefrito kiaušiniu, paliesime malonumo temą ir kitus klausimus, kuriuos užduos susirinkusios dalyvės. Aktyvinsime savo kūną su bambukine šluota atlikdamos ciguno praktikas prieš pirtį ir vėliau pirties metu - tokiu būdu išjudinsime iš kūno ne tik toksinus, bet ir suaktyvinsime "či" gyvybinę energiją mūsų kūno meridianuose. 

Ypatingas dienos stovyklos dėmesys bus skiriamas krūtų sveikatai. Susitikimo metu po drabužiais dalyvių prašome nedėvėti liemenėlių, kaip ir į pirtį įžengti be liemenėlės - mes moterys visos gražios ir unikalios, tai dar vienas žingsnis priimti savo kūną nelyginant jo su kitais. Tad mūsų susitikimas bus praktinis patyrimas priimant savo kūną kaip dovaną, su meile, o ne kritika. 

Priklausomai nuo oro sodybos salėje arba lauke jūsų laukia paskaitos, praktiniai užsiėmimai (meditacija, Kegelio pratimai, ciguno mankšta), o vėliau į pirtį perkelsime antrąją praktinę dalį su krūtų savimasažu, apsivalymu su vanta, sutartinių giedojimu bei maudynėmis upėje. Sodybos aplinką matote nuotraukose, čia nesunkiai asfaltu atves navigacija, 45 min nuo Kauno, 1h nuo Vilniaus, Kaišiadorių rajonas (detaliau parašysiu užsiregistravusioms). Atvykstančias iš tų pačių miestų galėsiu kooperuoti važiuoti kartu, tad net jei nevairuojate kviečiu jus prisijungti.

Fotografė Rugilė dovanoja norinčioms įamžinti savo unikalų moters kūno grožį meninę fotosesiją gamtoje. Pageidaujančios fotosesijos parašykite komentare registruojantis, jums reikėtų atvykti anksčiau, nuo 11-12h, nes nuo 13h jau prasidės užsiėmimai, kurių metu nebus fotografuojama. Fotografė paruoš po 1-5 menines jūsų nuotraukas, plačiau papasakosiu užsiregistravusioms. Tai bus dar vienas žingsnis didesnės meilės savo kūnui link! Fotosesija - nemokama.

Dienos stovyklos lektorė Edita Esenku - pas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuota Universal Healing Tao® antro lygio instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau devintus metus (nuo bazinių čigongo ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje moko meditacijų, daosių seksualinių praktikų, ciguno/qigong, daosių jogos. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė. Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantė (KU, reabilitacijos krypties sveikatos mokslų magistras). 5500 dalyvių sutraukusio iššūkio "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).

Kaina

Dienos stovyklos  KAINA -  70eur (užsiėmimai ir pirtis).

DOVANA - kiekviena dalyvė dovanų gaus 40e vertės video pamokas, kurios padės namuose reguliariai daryti meditaciją ir nefrito kiaušinio praktiką.  

Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 20e avansą. REGISTRACIJOS FORMA žemiau. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: dienos stovykla. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt.

Dalyvauti gali VISOS sveikos moterys (visi lygūs).

Liko tik 2 vietos! Atlikus avansinį mokėjimą atsiųskite man pavedimo kopiją, nes savaitgalį gali man nerodyti jūsų pavedimo. Paskutinė diena prisijungti į stovyklą!

Registracija dienos stovyklai

2021 rugpjūčio 29 d.

Nori užsisakyti nefrito kiaušinį?