Didžioji Tao Meilės stovykla moterims 

liepos 11-14d.


Pajūryje - didžioji KETURIŲ DIENŲ Tao Meilės praktikų stovykla tik moterims nuošaliame vienkiemyje vos keli metrai nuo jūros.  Atskleisk savo moteriškumą, pamilk savo kūną ir priimk savo prigimtinį seksualumą - galinga vandens stichija yra moteriškas yin energijos elementas, tad jūra susirinkusioms padės ne tik geriau atsipalaiduoti, bet ir nerti gilyn į save.

2024m. liepos 11-14d. stovykloje gausite maksimalias žinias ir patyrimus apie DAO/ TAO meilės praktikas moterims. Kad darbas su seksualine energija būtų saugus, mes visų pirma skirsime dėmesio energetinėms meditacijoms, kad paleisti nuoskaudas ir ribojančias negatyvias emocijas, energetinius blokus, apsivalysime pirtyje. O tuomet jau mokysitės dirbti su savo seksualine energija: taisyklingai atlikti Kegelio pratimus pagal DAO tradiciją, subtiliosios praktikos su nefrito kiaušiniu, kaip sveikatinti savo intymią sritį ir vėliau asmeninę praktiką panaudoti poroje, atvirai kalbėsime apie orgazmus, kartu atliksime yoni garinimo procedūrą, yoni savimasažąseksualinės energijos kėlimo į galvą pratimą. Rytą pradėsime nuo pilvo diafragmą atpalaiduojančių ir detoksikuojančių qigong praktikų su bambukine šluota, kartu gaminsime maistą (kas norės tuo metu gulės prie jūros), giedosime sutartinę, patirsite muzikos ir balso terapija su eteriniais aliejais, atliksime daosių jogos pratimus ir visos kartu kursime nuostabią, atvirą, saugią stovyklos atmosferą! Tai vienintelė tokia išsami stovykla šiais metais - ir dar prie jūros! 

Stovyklos lektorė Edita Esenku - pas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuota Universal Healing Tao® antro lygio instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau dešimtus metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje, reguliariai tobulinasi Tailande kasmet po mėnesį ir daugiau (nuo bazinių qigong ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Išlaikyti egzaminai pas meistrą Čija ir gauti sertifikatai mokyti kitus: gydomoji meilė (seksualinės praktikos), mikrokosminės orbitos meditacija, vidinės šypsenos meditacija, šešių gydomųjų garsų meditacija, tao yin joga, tan tien chi kung, geležinių marškinių qigong, taiči, fusion. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė.  Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), Papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrė (KU, reabilitacijos magistras), atliktas mokslinis tyrimas apie yoni kiaušinio praktikos poveikį menstruaciniams skausmams.  10.000 dalyvių sutraukusio projekto "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė, atliktas mokslinis tyrimas apie moterų savijautos pokyčius atsisakius liemenėlės. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).

Ką jums duos ši stovykla?

-geresnė bendra SVEIKATA ir savijauta

- pradedame jausti daugiau gyvybinės energijos;

-STABILIOS EMOCIJOS, paleidžiamos baimės ir nuoskaudos, širdyje atsiranda daugiau erdvės MEILEI;

-paslankesnis ir stipresnis kūnas (per energetines ciguno praktikas);

-palaipsniui dirbant su savimi išmokstama pasiekti daugkartinių ORGAZMŲ (skaitykite realius atsiliepimus aprašymo gale);

-ženkliai pagerėja santykiai poroje (jei neturite antrosios pusės - ją lengviau pritraukti);

-subalansavus hormonus PALENGVĖJA MENSTRUACIJOS, PMS, menopauzė, palaipsniui išmokstama patirtį orgazmą (trys lygmenys), sustiprinami raumenys po gimdymo;

-sprendžiama ŠLAPIMO PŪSLĖS NELAIKYMO problema.

Moteriškas ilgasis DAO savaitgalis vyks liepos 11-14d.  etnografinėje sodyboje Jurmalnieki - tai etnografinė sodyba įspūdingais nendriniais stogais, įsikūrusi Latvijos Nidos kaimelyje, esančiame 0,5 km nuo Lietuvos – Latvijos sienos. Jei eitume pajūriu nuo Šventosios į šiaurę 4km - pasiektume sodybos lokaciją. Oficialiai stovykla bus Latvijos teritorijoje, nors realiai prie pat Lietuvos. Apsistosime lietuviams priklausančiuose šiuolaikiškai įrengtuose nameliuose ir apartamentuose, erdvi salė bendriems užsiėmimams (~100 kv.m.) Sodyboje yra ir pirtelė, o jūra vos už mažos kopos, žmonių pajūryje retai sutiksite. Taip arti jūros sodybų Lietuvoje nerasite, išties unikali vieta verta kelionės į Latviją. Erdvė bus privati, be pašalinių žmonių, nes stovyklai išpirkta visa sodyba.

Stovyklos metu kiekvieną rytą atliksime energetinę ciguno/qigong mankštą ir kvėpavimo pratimus, kad pažadinti ir suaktyvinti organizmą, atpalaiduoti pilvo diafragmą (esant užspazmuotai pilvo diafragmą blokuojasi ir dubens dugnas bei lyties organų sritis), gersime daug šilto vandens/ žolelių arbatų ir tik po mankštų mėgausimės pusryčiais. Pasidalinsiu savo mėgstamais sveikais patiekalais, kuriuos greitai pačios pasigaminsime (veganiška versija, be gliuteno ir be cukraus), o jūs turėsite įkvėpimo panašius patiekalus gaminti ir namuose. Nedalyvaujančios maisto gamyboje galės mėgautis saulės voniomis pajūryje ar maudynėmis jūroje.

Susipažinsite su mikrokosminės orbitos teorija ir praktika. Tai meditacija, kuri padeda paleisti energetinius blokus mūsų kūne ir išjudina energijos judėjimą kūne. Mikrokosminės orbitos meditacija ne tik naudinga mūsų bendrai sveikatai, bet ir padeda geriau įsisavinti seksualines praktikas, nes tais pačiais mikrokosminės orbitos kanalais vėliau galima cirkuliuoti seksualinę energiją ir keistis ja su partneriu. Ne veltui mikrokosminę orbitą sudarantys meridianai dar vadinami multiorgazminiu kanalu - į ją galima realiai nukreipti orgazmą ir jį išplėsti į visą kūną bei keistis malonumu su partneriu. Vakarais darysime emocijas paleisti padedančią ir subalansuojančią šešių gydomųjų garsų meditaciją, kurios metu negatyvias emocijas transformuosime į pozityvias, įsižeminsime. Šis aspektas itin svarbus norint įvaldyti seksualinę energiją, nes pastaroji padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, labai svarbu būti pozityve ir meilėje - balanse.

Plačiau sužinosite, kas yra daosių meilės praktikos, kam ir kaip naudojamas nefrito kiaušinis, kokios praktikos padeda palengvinti ir sutrumpinti menstruacijas, subalansuoti hormonus menopauzės laikotarpiu, išvengti šlapimo nelaikymo problemos, kaip patirti daugiau malonumo su savo mylimuoju ir kas yra daugkartiniai orgazmai, kokius žingsnius atlikti, kad intymus poros gyvenimas pereitų į aukštesnį lygmenį. Esminė daosių meilės praktikų nauda yra ta, kad moteris turi daugiau energijos - tiek kasdieniams darbams, tiek ir dvasinėse praktikose gali daug sparčiau tobulėti, todėl šias praktikas gali atlikti tiek poroje gyvenanti moteris, tiek vieniša (pasikeitus energetiniam planui mes pritraukiame į savo gyvenimą tą žmogų, kurio mums reikia), tiek studentiško amžiaus mergina, tiek pensijinio amžiaus moteris (o tokių stovyklose jau buvo ne viena!).  Kartu atliksime Kėgelio pratimus dubens dugno raumenų stiprinimui, nefrito kiaušinio praktiką, krūtų savimasažą, seksualinės energijos kėlimo į galvą pratimą. Visos daosių seksualinės praktikos stovyklos metu bus atliekamos be apsinuoginimo, vilkint patogius judesių nevaržančius drabužius. Jei turite atsivežkite savo nefrito kiaušinį, jei dar neturite - galėsite išsirinkti stovyklos metu (kaina 60e).

Kartu atliksime yoni garinimo procedūrą su žolelių arbata pasidabinus ilgais sijonais. Intymios srities garinimas (yoni steaming) yra plačiai visame pasaulyje nuo senų laikų taikoma procedūra, kuri padeda apvalyti makštį ir gimdą, o nuo arbatos skleidžiamos šilumos ateina malonus atsipalaidavimas visame kūne. Taip pat yoni garinimas padeda subalansuoti emocijas, hormonus, įveikti nuovargį ir virškinimo problemas. Dubenėliais šiai procedūrai bus pasirūpinta, jūs tik atsivežkite ilgą sijoną ar pledą apsigaubti procedūros metu, kad garas galėtų būti nukreiptas į jūsų intymiąją sritį. Dieviška patirtis bus šią sveikatinančią procedūrą atlikti visoms kartu!

Mantekas Čija (Mantak Chia®) - daosių grandmeistras, žinomas kaip vienintelis, kuris net du kartus buvo išrinktas ciguno metų meistru, parašęs daugiau nei 60 knygų ir daugiau nei 50 metų mokinantis žmones energetinių praktikų. Meistras garsėja kaip vienintelis, kuris taip konkrečiai ir atvirai kalba apie seksualinę energiją ir moko seksualinės energijos kultivavimo ir transformavimo pratimų. Mantak Chia® vardas patentuotas, jį savo aprašymuose gali nurodyti tik sertifikuoti instruktoriai, o ne sudalyvavę viename seminare asmenys (deja, taip neretai pasitaiko).

Kasmet keliauju susitikti su meistru ir mokytis iš jo bei moterų instruktorių, kurios šiomis praktikomis užsiima po 30 metų, tobulinti savo energetines praktikas - didelė dovana, kuria tiesiog privalu dalintis su Lietuvos moterimis. Juolab, kad mano asmeninis kelias buvo nuo negalėjimo patirti jokio malonumo iki viso kūno orgazmo - ir visa tai dėka užsispyrimo visapusiškai lavinti savo kūną pagal gautas technikas bei energetiniame lygmenyje atveriančių naujas galimybes qigong praktikų. Per 10m. pati esu investavusi kelias dešimtis tūkstančių eurų į DAO mokymus pas meistrą Manteką Čija Tailande - jums to nereikės, nes siekiu, kad tolimo krašto gilios žinios būtų kuo labiau prieinamos Lietuvos moterims.

Stovykloje bus galimybė patirti ypatingą ir Lietuvoje naują atpalaiduojančią praktiką per žmogaus balsą, kurią ves kviestinis svečias, profesionali atlikėja Svajonė Gru. Dalyvės bus kviečiamos atsisėti arba atsigulti ir užsimerkus pasvajoti muzikoje su intuityvaus terapinio dainavimo praktike Svajone, kuri pasitelkusi instrumentus, šamanišką būgną, įrašytus gyvų paukščių ir stichijų garsus, bei giliu plačiai skambančiu balsu, kurdama "čia ir dabar", sukurs erdvę pabūti niekur neskubant, kaip kad vaikystėje. Muzikos ir balso terapija su eteriniais aliejais - tai pajautiminė balso kelionė pasitelkiant kvapus, kurioje užmerktomis akimis panirsite į atmosferinio balso lydimą erdvę, skirtą jums pabūti su savimi, meditatyvioje erdvėje, kurioje jums nesitikint pro jus praeis ar pro šalį pasklis kvapai atrakinantys viduje glūdinčią informaciją rezonavimo būdu. Muzikos ir balso vibracijų dažniai (Hz) virpina mūsų subtiliuosius kūnus, o tokiu būdu įvyksta minčių atpalaidavimas, bei atitrūkimas nuo kasdienybės. 

STOVYKLOS PROGRAMA

KETVIRTADIENIS

 • 15:00-16:00 renkamės sodyboje, įsikuriame, laisvas laikas nueiti prie jūros. 
 • Vėlyvi pietūs/vakarienė
 • Dalyvių susipažinimas (kiekviena 1-2 min prisistatys).
 • Pasisveikinimas su jūra, qigong mankšta prie jūros.
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija

PENKTADIENIS 

 • Rytinė energetinė qigong mankšta (qigong su bambukinėmis šluotomis). Žolelių arbata. Pusryčiai.
 • Mikrokosminės orbitos meditacijos teorija ir praktika. Či savimasažas. Pietūs. 
 • Nefrito / yoni kiaušinio teorija (ant kilimėlių kieme arba pajūryje), vidinės šypsenos meditacija, krūtų savimasažas. 
 • Atversime gerklės energetinį centrą giedodamos sutartinę pajūryje.
 • Pirtis. DAO pirties ritualas ir maudynės Baltijos jūroje.
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija

ŠEŠTADIENIS 

 • Rytinė energetinė qigong mankšta (qigong su bambukinėmis šluotomis). Žolelių arbata. Pusryčiai.
 • Intymių raumenų treniruotės/ Kėgelio pratimai pagal DAO tradiciją.
 • Daosių jogos tao yin pratimai ant kilimėlio stuburui stiprinti ir dubeniui atverti. 
 • Teorinė medžiaga apie moteriškus orgazmus ir dao meilės praktikų realizavimą poroje. Pietūs. 
 • Yoni garinimas su žolelių arbata (apsirengus ilgą sijoną ar apsisiautus apklotėliu). 
 • Intuityvaus dainavimo ir svajojimo terapija su indėnišku būgnu 
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija

SEKMADIENIS

 • Rytinė energetinė qigong mankšta (qigong su bambukinėmis šluotomis). Žolelių arbata. Pusryčiai.
 • Praktika su nefrito kiaušiniu gyvai (uždaroje salėje)
 • Ilgoji pertrauka. 
 • Seksualinės energijos rato sukimo pratimas (pajūryje, atrodo kaip mankšta atsistojus)
 • Stovyklos apibendrinimas, sutartinės, klausimai-atsakymai. 14:00 atsisveikinimas (galite laiką pajūryje leisti kiek norite)

Gaminant maistą ir kitu laisvu nuo praktikų metu bus mini paskaitėlių apie daosių mitybos patarimus, apie organizmo valymą, badavimą, qigong ir seksualines praktikas, atsakymai į asmeninius stovyklos dalyvių klausimus. Svarbu, kad stovyklos metu moterys atsipalaiduotų nuo lėkimo ir streso, nežvilgčiotų į laikrodį, ir leistų kūnui adaptuotis prie naujų pojūčių dirbant su energija. Ir be abejo galėtų mėgautis kopomis bei Baltijos jūros bangomis.

2024m. liepos 11-14 d. Pajūrio TAO MEILĖS stovyklos KAINA priklauso nuo jūsų pasirinkto apgyvendinimo. Į kainą įeina: trijų naktų nakvynės sodyboje su balta patalyne, rankšluosčiais, pilnas maitinimas, pirtis, lektorės vedami užsiėmimai, gongai. Kiekviena dalyvė gaus 80e vertės DOVANAS: video pamokas "Šešių gydomųjų garsų meditacija", "Nefrito kiaušinio praktika"; tik šios stovyklos dalyvės gaus vieno mėnesio narystę Online Dao Rate su LIVE transliacijomis trečiadieniais nemokamai. 

Stovyklos kainos:

 • 390e - nakvynė viengulėje lovoje
 • 350e - nakvynė dvigulėje lovoje šalia kitos stovyklos dalyvės, antklodės atskiros (galite pasikviesti savo draugę atvykti kartu)

Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 100e avansą (galima registruotis iš anksto, o avansą pervesti likus mėnesiui iki stovyklos).  REGISTRACIJOS FORMA žemiau. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT557290099039807377, Citadele, pavedimo tikslas: dao. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt. Kooperuosime atvykstančias iš to paties krašto į vieną automobilį (kas nevairuoja).

Registracija

Pajūrio Tao Meilės stovyklai liepos 11-14d.

Nori įsigyti nefrito kiaušinį?