Knygos "Seksualinės daoistų praktikos"

Meistro Manteko Čija knygos

Kai Vakaruose meistras Mantekas Čija (Mantak Chia) išleido knygas apie dao seksualines praktikas (seksualinis kung fu, daosių tantra, gydomoji meilė), tai buvo sensacija. Labai greit Mantak Chia knygos "Seksualinės daoistų praktikos moterims: kaip patirti daugkartinį orgazmą" ir "Seksualinės daoistų praktikos vyrams: kaip patirti daugkartinių orgazmų" tapo bestseleriais. Vertimas į lietuvių kalbą jau beveik išparduotas, tačiau dar galite užsisakyti.

Seksualinės daoistų praktikos moterims ir vyrams (Mantekas Čija/Mantak Chia)

Meistras Mantekas Čija (Mantak Chia) Vakarų pasaulyje išgarsėjo ne meditacijų ir ciguno mokymu, o būtent dao seksualinių praktikų mokymais. Kalbama, kad jis vienintelis šiais laikais mokantis meistras, kuris taip atvirai ir struktūruotai perteikia mokymą apie žmogaus seksualumą. Seksualinis kung fu, gydomoji meilė, daosių tantra, daoistų seksualinės praktikos - tai vieną ir tą patį mokymą apibūdinantys epitetai, kurie kiekvienam besidominčiam padeda lengviau suvokti, apie ką gi yra meistro Mantak Chia knygos.

Meistro Manteko Čija (Mantak Chia) knygos padeda praktikas įvaldyti savarankiškai. Šiame tinklapyje jūs radote daug koncentruotos informacijos apie gydomąją meilę, tačiau norintiems išties pradėti keisti savo seksualinį gyvenimą rekomenduoju apsilankyti mūsų vedamuose seminaruose, o jei gyvenate užsienyje - bent jau pradėti praktikuoti iš knygos. Meistro Manteko Čija knygų "Seksualinės daoistų praktikos moterims" ir "Seksualinės daoistų praktikos vyrams" prekyboje nebėra, nes tai senas leidimas, tačiau jūs turite išskirtinę galimybę paskutinius egzempliorius įsigyti čia. Tai bestselių tapusių knygų "Multiorgasmic Man" ir "Multiorgasmic Woman" vertimas į lietuvių kalbą.

Seksualinės daoistų praktikos moterims

Mantekas Čija ir Reičelė Karlton Abrams

Knyga "Seksualinės daoistų praktikos moterims"
Knyga "Seksualinės daoistų praktikos moterims"

Knyga "Seksualinės daoistų praktikos moterims" KAINA 17 EUR

Knygą "Seksualinės daoistų pratikos moterims: kaip patirti daugkartinį orgazmą" meistras Mantekas Čija (Mantak Chia) parašė kartu su amerikiete medike Reičele Karlton Abrams. Tai senovės dao mokymo ir šiuolaikinės medicinos sintezė.

Knygoje smulkiai aprašytos praktikos, kurios palaipsniui ves jus į daugkartinį orgazmą. Iš pradžių moteris mokosi patirtia, kad yra klitorinis orgazmas, tada g taško orgazmas, kol galiausiai moteris išmoksta patirti aukščiausio lygio gimdos orgazmą

ŠIUO METU IŠPARDUOTA

Nefrito kiaušinis - knyga "Seksualinės daoistų praktikos moterims"
Nefrito kiaušinis - knyga "Seksualinės daoistų praktikos moterims"
Moters lytiniai organai - knyga "Seksualinės daoistų praktikos moterims"
Moters lytiniai organai - knyga "Seksualinės daoistų praktikos moterims"

Seksualinės daoistų praktikos vyrams

Mantekas Čija ir Daglasas Abramsas

Meistras Mantekas Čija (Mantak Chia) ir ilgametis meistro mokinys Daglasas Abramsas yra parašę knygą ir stipriajai lyčiai - "Seksualinės daoistų praktikos vyrams: kaip patirti daugkartinių orgazmų". Ši knyga padeda vyrams ne tik išspręsti įvairias seksualumo problemas (priešlaikinė ejakuliacija, erekcijos sutrikimai), bet ir moko, kaip patenkinti moterį, išlaikyti jaunatviškumą neprarandant energijos, kaip vyras gali išmokti patirti dešimtis orgazmų neejakuliuojant.

Moterys dažnai šią knygą perka savo partneriui, net jei jis dar nesidomi šiomis praktikomis - anksčiau ar vėliau jis atsivers ją bent iš smalsumo.

DAR GALITE UŽSISAKYTI

Knyga "Seksualinės daoistų praktikos vyrams"
Knyga "Seksualinės daoistų praktikos vyrams"

Knyga "Seksualinės daoistų praktikos vyrams" KAINA 15 EUR

Energijų apsikeitimas poroje - knyga "Seksualinės daoistų praktikos vyrams"
Energijų apsikeitimas poroje - knyga "Seksualinės daoistų praktikos vyrams"
Seksualinės energijos kaupimas - knyga "Seksualinės daoistų praktikos vyrams"
Seksualinės energijos kaupimas - knyga "Seksualinės daoistų praktikos vyrams"

Seksualinės daoistų praktikos poroms

Mantekas Čija, Manyvan Čija, Daglasas Abramsas, Reičelė Karlton Abrams

Dėmesio! Specialiu prašymu lektorei Edita Esenku leidykla 2019m. išleido Manteko Čija knygą "Seksualinės daoistų praktikos poroms: kaip patirti daugkartinį orgazmą". Knygą galite įsigyti tik www.nefritokiausinis.lt, labai ribotas tiražas - 300 vnt.

Kalbant apie dao praktikas tai yra dalykų, kuriuos turi iš pradžių įvaldyti savarankiškai moterims, savarankiškai vyras ir tuomet jie gali viską apjungti poroje, todėl visos trys knygos yra skirtingos ir vertingos savais aspektais. 

Labai džiaugiuosi, kad šios knygos pagaliau pasirodė, nes daug kas klausinėjo, aš pati buvau skaičiusi angliškai ir rusiškai, tačiau gimtąją kalba - daug paprasčiau. Dabar turiu visas tris knygas prieinamas skaitytojams!

ŠIUO METU IŠPARDUOTA 

Knyga "Seksualinės daoistų praktikos poroms" KAINA 15 EUR 

Knygų užsakymas

Nefrito kiaušinis

Nefrito kiaušinį galite įsigyti naujoje el. parduotuvėje www.nefritokiausinis.lt! Spausk žemiau ir gauk nuolaidą!

Nefrito kiaušinio užsakymas