Tao meilės ir TAIČI stovykla 

rugsėjo 23-25d.


Domiesi DAO tantros praktikomis ir vilioja TAIČI qigong? Ši stovykla tau, nes čia bus galimybė pagilinti jūsų žinias ir patyrimus, kaip dirbti su seksualine energija ir pasitelkus ją nukreipti į vidaus organus patiriant organų mini orgazmą, įvaldyti didijį seksualinės energijos energijos kėlimą, suaktyvinti multiorgazminiu kanalu vadinamą mikrokosminę orbitą, taip pat įsisavinti nefrito kiaušinio bazines praktikas stiprinant dubens dugną atsigulus ir atsistojus. Supažinsinsiu su yoni savimasažu ir yoni lazdelių naudojimo teorija. Du kartus per dieną atliksime TAIČI energetines mankštas - meditaciją judesyje. Tokia Tao Meilės ir taiči stovykla organizuojama pirmą kartą ir nežinau, ar bus kartojama, todėl rekomenduoju nepraleisti progos! 

Priimsiu ir neturint patirties DAO praktikose, padėsiu susigaudyti stovykloje kas ir kaip, suteiksiu papildomos medžiagos paskaityti prieš atvykstant.

Moteriškas DAO savaitgalis vyks rugsėjo 23-25d. etnografinėje sodyboje (85km nuo Vilniaus ir 50km nuo Kauno, nuo Jonavos 15km) - jaukiame gamtos prieglobstyje, vienkiemyje prie upės, bus PIRTIS. Stovyklos pradžia penktadienį 18h, pabaiga sekmadienį 17h.

Pastebėta, jog praktika su yoni kiaušiniu gali padėti: 

 • sumažinti PMS;
 • normalizuoti skausmingas, gausias, ilgas menstruacijas;
 • pakelti libido;
 • sustiprinti dubens dugno raumenis po gimdymo;
 • susibalansuoti menopauzės laikotarpiu;
 • pažadinti orgazmiškumą;
 • įveikti šlapimo nelaikymo problemą.

Stovyklos metu kiekvieną rytą atliksime energetinę qigong/ ciguno mankštą ir kvėpavimo pratimus su bambujinėmis šluotelėmis, kad pažadinti ir suaktyvinti organizmą. Taip pat ryte atliksime TAIČI energetinę mankštą judesyje cirkuliuojant energiją po kūną. Taiči mankšta remiasi yin ir yang principu - atlikdamos tam tikrą judesių seką, kurią išmoksite stovyklose, energijos kamuolį stumsime ir trauksime, taiči laikomos pažengusiųjų praktika, nes čia apsijungia ugnies kamuolys pilve iš mikrokosminės orbitos, rytinių praktikų su šluotelėmis, tao yin sukimusi nuo stuburo apačios ir visą laiką užapvalntu juosmeniu kaip mokau pramankštų metu. Yra daug mokslinių straipsnių apie TAIČI qigong teigiamą poveikį žmogaus sveikatai - tai susiję su sklandesniu energijos judėjimu meridianais praktikos metu.

Atnaujinsite mikrokosminės orbitos srautą naudojant sutrumpintą mikrokosminės orbitos versiją ir geležinių marškinių qigong'ą/ciguną. Multiorgazminiu kanalu vadinamas mikrokosminės orbitos srautas padės jums geriau paleisti emocinius blokus ir dar labiau atsiverti meilei, o vėliau namuose galėsite nukreipti ir karštą seksualinę energiją į orbitą patiriant daugkartinius orgazmus. Geležinių marškinių medžio apkabinimo qigong pratimas padės dar geriau įsižeminti ir daugiau dirbti su karšta seksualine energija. Svarbiausias šios stovyklos akcentas - generuoti kuo daugiau ugnies pilvo srityje ir ją nukreipti ratu į kūną, energijai judant jaučiami malonūs pojūčiai tiesiog meditacijos metu.

Sekmadienį stovykloje gyvai atliksime praktiką su yoni kiaušiniu/ nefrito kiaušiniu (su drabužiais, užtamsinus langus, bet jei kažkas nenorės galės nedaryti, stovykloje nieko nėra privaloma). Pradėsime nuo paprastų Kėgelio pratimų derinyje su atsipalaidavimo ir tempimo pratimais, apjungsime su tao yin joga. Toliau susipažinsite su praktika, kai atliekami tempimo pratimai atsistojus, parodysiu kas yra darbas su svoriu (palaipsniui galėsite bandytis namuose, ant siūlo lankančio yoni kiaušinį užkabinamas svoris ir laikoma raumenimis, teoriškai galima kelti net iki 1kg, nors aš praktikuoju su mažesniais svoriais, paaiškinsiu kodėl), atliksime kiaušidžių kvėpavimo pratimą su kiaušiniu viduje ir nukreipinėsim seksualinę energiją per meditatyvų būvį į organus taip patiriant organų mini orgazmus.

Senovės Kinijoje prieš 5000 metų apie makšties treniravimą su nefrito kiaušiniu žinojo tik išrinktosios - imperatoriaus rato moterys. Ši DAO meistrų technika buvo slapta, o šiandien prieinama ir Tau. Šioms praktikoms pasirinktas nefrito kiaušinis ("jade egg") dėl energetinių savybių - šis mineralas stiprina inkstų, šlapimo pūslės ir lyties organų energetiką, kuri pasireiškia akmens gydomuoju efektu. Be abejo, svarbiausia atlikti pratimus, o ne tik turėti nefrito kiaušinį, tad šiais laikais atsirado ir kitų akmenų alternatyvų. Nors daosių seksologijoje egzistavo tik nefrito kiaušinis, dabar galima naudoti ir rožinio kvarco, juodo obsidiano, žalio aventurino, violetinio ametisto kiaušinį. Kadangi kitos uolienos kiaušinis atitinka tą pačią paskirtį, moderniosios tantros pradėtas vadinti "yoni kiaušiniu". Istoriškai žvelgiant senovės Indijoje nebuvo yoni kiaušinio, tai daosių tantros dalis, kuri tik XXI amžiuje įgavo naujadarus "tantra egg" ir "yoni egg". Kad ir kurį mineralą pasirinksite - tai bus tiesiog pridėtinė vertė, o svarbiausiai yra praktikos, kurias atliksime kartu stovyklos metu.

TAIČI dar vadinama "moving meditation" - meditacija judesyje. Taiči qigong judesiuose apsijungia tao yin jogos stuburo susukimo pratimas, lėtas ir ramus kvėpavimas derinamas su judesiu, yang (aktyvi energija) ir yin (pasyvi), qigong stovėsena ir ugnies kamuolys tarp delnų. Taiči padeda ugdyti mūsų vidinę jėgą, atsiradus daugiau energijos kūne (geriau atsiveria energetiniai kanalais) mes turime daugiau gyvenimo džiaugsmo, o kuo kūnas atviresnis, tuo saugiau dirbti su seksualine energija ir tuo gilesnius potyrius galime patirti. Žemiau esančiame video galite matyti mano mokytojo meistro Manteko Čija vedamą taiči praktiką, kad geriau įsivaizduotumėte kaip tai atrodo iš šalies.

STOVYKLOS PROGRAMA

PENKTADIENIS

 • 17:00-18:00 renkamės sodyboje, įsikuriame. Vakarienė.
 • Dalyvių susipažinimas (kiekviena 1-2 min prisistatys).  
 • Atversime gerklės energetinį centrą giedodamos sutartinę 
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija (su kvėpavimo užlaikymu)

ŠEŠTADIENIS

 • Rytinė energetinė qigong mankšta (dentenio qigong su bambukinėmis šluotelėmis).
 • TAIČI energetinė mankšta. Žolelių arbata. Pusryčiai.
 • Geležinių marškinių qigong praktika.
 • Mikrokosminės orbitos atnaujinimas, multiorgazminės energijos kultivavimas. 
 • Yoni savimasažas (su drabužiais, langai užtamsinti). Teorija apie yoni lazdelių naudojimą. Pietūs. 
 • TAIČI energetinė mankšta
 • Yoni garinimas su pelyno arbata (integruojant inkstų kvėpavimą)
 • Pirtis
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija (su kvėpavimo užlaikymu)

SEKMADIENIS

 • Rytinė energetinė qigong mankšta (dentenio qigong su bambukinėmis šluotelėmis). 
 • TAIČI energetinė mankšta. Žolelių arbata. Pusryčiai.
 • Praktika su nefrito kiaušiniu gyvai, versija atsigulus ir atsistojus, kiaušidžių kvėpavimo pratimas atsistojus su kiaušiniu viduje, kiaušinio traukimo ir praktikos su svoriu technikos. Tao yin joga juosmeniui ir dubeniui išlaisvinti. Pietūs.
 • TAIČI energetinė mankšta
 • Stovyklos apibendrinimas. 17-18h atsisveikinimas.

Kaina

2022m. rugsėjo 23-24d. TAO MEILĖS stovyklos KAINA - 200 eur.

Į kainą įeina: dviejų naktų nakvynė sodyboje su balta patalyne, maitinimas, pirtis, lektorės vedami užsiėmimai. Kambariai erdvūs triviečiai dekoruoti autentiškais etnografiniais atributais, kiekvienas turi savo vonios kambarį. Kooperuosime iš atvykstančias iš to paties krašto į vieną automobilį. Dalyvių stovykloje planuojama mažiau, nei kitose mano stovyklose - gausite daugiau individualių rekomendacijų ir korekcijų. Galimybė užsisakyti vienvietį kambarį už papildomus 30e (nurodykit registracijos metu pastaboje, jei pageidaujate). VIETŲ LOVOSE NEBĖRA!

LIKO TIK 1 vieta ant čiužinuko! (storas, šiemet pirktas IKEA beveik sprinžio čiužinys, pilnas patalynės komplektas, kambaryje, tik tiek, kad ne lova).

Šį stovyklų sezoną tai mažiausia stovyklos kaina - mano dovana paskatinti tobulintis turinčioms yoni kiaušinį ir išmokti technikų, kurių niekad neduodu online mokymuose. Ir dar viena DOVANA tik šiai grupei - po stovyklos vienas mėnuo nemokamai "Online Dao Rate" atliekant yoni kiaušinio praktikas 1x/sav su manimi slaptoje FB grupėje (40e vertės).

Kas norės stovykloje galės įsigyti knygų, skirtingų mineralų yoni kiaušinių, yoni lazdelių savimasažui (trys dydžiai, rožinis kvarcas arba obsidianas) bambukinių šluotelių, sijonkelnių ir pan.

Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 100e avansąREGISTRACIJOS FORMA žemiau. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: balandžio mokymai. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt. REGISTRACIJOS FORMA ŽEMIAU.

Registracija

Tao Meilės stovyklai rugsėjo 23-25d.

Stovyklos lektorė Edita Esenkupas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuota Universal Healing Tao® antro lygio instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau dešimtus metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje, reguliariai tobulinasi Tailande kasmet po mėnesį ir daugiau (nuo bazinių qigong ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Išlaikyti egzaminai pas meistrą Čija ir gauti sertifikatai mokyti kitus: gydomoji meilė (seksualinės praktikos), mikrokosminės orbitos meditacija, vidinės šypsenos meditacija, šešių gydomųjų garsų meditacija, tao yin joga, tan tien chi kung, geležinių marškinių qigong, taiči.