Nemokamas vebinaras

"Nefrito akmens energetinės savybės" 

Apie ką kalbama vebinare?

Vebinaro iniciatorė - pas kinų meistrą Manteką Čija (Mantak Chia) sertifikuota dao praktikų instruktorė Edita Esenku Šimkutė. Edita veda užsiėmimus "Gydomoji Tao Meilė" ir moko moteris kaip lavinti savo subtiliuosius raumenis naudojant nefrito kiaušinį. Tai iš senovės Kinijos atėjusi daosių technika, kuri ypač naudinga moters sveikatai. Praktikuojančios moterys dažnai nori išsamesnės informacijos apie nefrito akmens energetines savybes, todėl vebinaro viešnia bus šioje srityje kompetetinga moteris, kuri išsamiai papasakos, ką kristalų terapijos mokymai kalba nefrito savybes bei kokia jos nepriklausoma nuomonė apie nefrito naudojimą moteriškoms praktikoms.


Diana Gabalienė - Anglijoje sertifikuota kristalų terapeutė, reiki meistrė, "Crystal Power" įkūrėja. Po beveik metus trukusių intensyvių mokymų "The Rose School" mokykloje, Diana įgijo teisę gydyti žmones kristalais ir atlikti kristalų terapijas profesionaliame lygmenyje. Vebinaro metu Diana atsakys į dažniausiai iškylančius klausimus apie nefrito akmenis, tiek apie nefrito kiaušinio pasirinkimą, tiek pakabukų ir nefrito apyrankių nešiojimą. 


Užsiregistruokite ir gausite laišką su uždara vebinaro įrašo nuoroda. Jei negavote laiško - pasitikrinkite "reklamų" ir "šlamšto" skiltis elektroniniame pašte, perkelkite laišką į "gautuosius".

Nori įsigyti nefrito kiaušinį?