Didžioji Tao Meilės stovykla moterims 

rugpjūčio 12-15d.


Didžioji KETURIŲ DIENŲ Tao Meilės praktikų stovykla tik moterims nuošaliame vienkiemyje.  atskleisk savo moteriškumą, pamilk savo kūną ir priimk savo prigimtinį seksualumą. Ilgasis Žolinių savaitgalis bus ypatingas!

Rugpjūčio 12-15d. stovykloje gausite maksimalias žinias ir patyrimus apie DAO/ TAO meilės praktikas moterims. Kad darbas su seksualine energija būtų saugus, mes visų pirma skirsime dėmesio energetinėms meditacijoms, kad paleisti nuoskaudas ir ribojančias negatyvias emocijas, energetinius blokus, apsivalysime pirtyje. O tuomet jau mokysitės dirbti su savo seksualine energija: taisyklingai atlikti Kegelio pratimus pagal DAO tradiciją, subtiliosios praktikos su nefrito kiaušiniu, kaip sveikatinti savo intymią sritį ir vėliau asmeninę praktiką panaudoti poroje, atvirai kalbėsime apie orgazmus, kartu atliksime yoni garinimo procedūrą, yoni savimasažąseksualinės energijos kėlimo į galvą pratimą. Rytą pradėsime nuo pilvo diafragmą atpalaiduojančių ir detoksikuojančių qigong praktikų su bambukine šluota, kartu gaminsime mano mėgstamiausius veganiškus patiekalus, giedosime sutartinę, patirsite GONGŲ TERAPIJĄ, atliksime daosių jogos pratimus ir visos kartu kursime nuostabią, atvirą, saugią stovyklos atmosferą! Tai vienintelė tokia išsami stovykla šiais metais! 

Stovyklos lektorė Edita Esenku - pas įžymų kinų DAO meistrą Manteką Čija (Mantak Chia®) sertifikuota Universal Healing Tao® antro lygio instruktorė, meistro mokymuose Tailande dalyvauja jau dešimtus metus. Oficiali Manteko Čija atstovė Lietuvoje, reguliariai tobulinasi Tailande kasmet po mėnesį ir daugiau (nuo bazinių qigong ir seksualinių praktikų iki aukščiausio lygio energetinių meditacijų tamsos retrite pasninkaujant). Išlaikyti egzaminai pas meistrą Čija ir gauti sertifikatai mokyti kitus: gydomoji meilė (seksualinės praktikos), mikrokosminės orbitos meditacija, vidinės šypsenos meditacija, šešių gydomųjų garsų meditacija, tao yin joga, tan tien chi kung, geležinių marškinių qigong, taiči. Tinklapių gydomojitaomeile.com, badavimas.com, sveikosmitybosbalansas.lt autorė, kuri nuolat dalijasi asmenine nefrito kiaušinio praktikos, badavimo ir mitybos patirtimi. El. parduotuvių nefritokiausinis.lt ir geriausiprobiotikai.lt savininkė.  Seksologė (KSU, prof. Gediminas Navaitis), papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrė (KU, reabilitacijos krypties sveikatos mokslų magistras). 6800 dalyvių sutraukusio projekto "30 dienų be liemenėlės" idėjos autorė ir organizatorė. Apie Editą Esenku rašė žurnalai "Raktas", "Moteris", internete "15 min", "Delfi", "Žmonės", "Alfa", rodė per LNK, TV3 (žiūrėkite čia).

Ką jums duos ši stovykla?

-geresnė bendra SVEIKATA ir savijauta

- pradedame jausti daugiau gyvybinės energijos;

-STABILIOS EMOCIJOS, paleidžiamos baimės ir nuoskaudos, širdyje atsiranda daugiau erdvės MEILEI;

-paslankesnis ir stipresnis kūnas (per energetines ciguno praktikas);

-palaipsniui dirbant su savimi išmokstama pasiekti daugkartinių ORGAZMŲ (skaitykite realius atsiliepimus aprašymo gale);

-ženkliai pagerėja santykiai poroje (jei neturite antrosios pusės - ją lengviau pritraukti);

-subalansavus hormonus PALENGVĖJA MENSTRUACIJOS, PMS, menopauzė, palaipsniui išmokstama patirtį orgazmą (trys lygmenys), sustiprinami raumenys po gimdymo;

-sprendžiama ŠLAPIMO PŪSLĖS NELAIKYMO problema.

Moteriškas ilgasis DAO savaitgalis vyks rugpjūčio 12-15d.  etnografinėje sodyboje "Senosios gegužinės ūkis" (85km nuo Vilniaus ir 50km nuo Kauno) - jaukiame gamtos prieglobstyje, vienkiemyje prie upės. Sodyba pastatyta autentišku mūsų krašto stiliumi ne triukšmingiems vakarėliams, o tokioms stovykloms kaip ši. Sodybos pastatą prieš 10 metų pastatė žavi architektų-etnografų-ūkininkų pora.  Stovyklos pradžia penktadienį 18h, pabaiga pirmadienį 18h.

Stovyklos metu kiekvieną rytą atliksime energetinę ciguno/qigong mankštą ir kvėpavimo pratimus, kad pažadinti ir suaktyvinti organizmą, atpalaiduoti pilvo diafragmą (esant užspazmuotai pilvo diafragmą blokuojasi ir dubens dugnas bei lyties organų sritis), gersime daug šilto vandens/ žolelių arbatų ir tik po mankštų mėgausimės pusryčiais. Pasidalinsiu savo mėgstamais sveikais patiekalais, kuriuos greitai pačios pasigaminsime (veganiška versija, be gliuteno ir be cukraus), o jūs turėsite įkvėpimo panašius patiekalus gaminti ir namuose. Nedalyvaujančios maisto gamyboje galės mėgautis saulės voniomis ar maudynėmis upėje.

Susipažinsite su mikrokosminės orbitos teorija ir praktika. Tai meditacija, kuri padeda paleisti energetinius blokus mūsų kūne ir išjudina energijos judėjimą kūne. Mikrokosminės orbitos meditacija ne tik naudinga mūsų bendrai sveikatai, bet ir padeda geriau įsisavinti seksualines praktikas, nes tais pačiais mikrokosminės orbitos kanalais vėliau galima cirkuliuoti seksualinę energiją ir keistis ja su partneriu. Ne veltui mikrokosminę orbitą sudarantys meridianai dar vadinami multiorgazminiu kanalu - į ją galima realiai nukreipti orgazmą ir jį išplėsti į visą kūną bei keistis malonumu su partneriu. Vakarais darysime emocijas paleisti padedančią ir subalansuojančią šešių gydomųjų garsų meditaciją, kurios metu negatyvias emocijas transformuosime į pozityvias, įsižeminsime. Šis aspektas itin svarbus norint įvaldyti seksualinę energiją, nes pastaroji padaugina tas emocijas, kurias mes tuo metu jaučiame, labai svarbu būti pozityve ir meilėje - balanse.

Plačiau sužinosite, kas yra daosių meilės praktikos, kam ir kaip naudojamas nefrito kiaušinis, kokios praktikos padeda palengvinti ir sutrumpinti menstruacijas, subalansuoti hormonus menopauzės laikotarpiu, išvengti šlapimo nelaikymo problemos, kaip patirti daugiau malonumo su savo mylimuoju ir kas yra daugkartiniai orgazmai, kokius žingsnius atlikti, kad intymus poros gyvenimas pereitų į aukštesnį lygmenį. Esminė daosių meilės praktikų nauda yra ta, kad moteris turi daugiau energijos - tiek kasdieniams darbams, tiek ir dvasinėse praktikose gali daug sparčiau tobulėti, todėl šias praktikas gali atlikti tiek poroje gyvenanti moteris, tiek vieniša (pasikeitus energetiniam planui mes pritraukiame į savo gyvenimą tą žmogų, kurio mums reikia), tiek studentiško amžiaus mergina, tiek pensijinio amžiaus moteris (o tokių stovyklose jau buvo ne viena!).  Kartu atliksime Kėgelio pratimus dubens dugno raumenų stiprinimui, nefrito kiaušinio praktiką, krūtų savimasažą, seksualinės energijos kėlimo į galvą pratimą. Visos daosių seksualinės praktikos stovyklos metu bus atliekamos be apsinuoginimo, vilkint patogius judesių nevaržančius drabužius. Jei turite atsivežkite savo nefrito kiaušinį, jei dar neturite - galėsite išsirinkti stovyklos metu (kaina 60e).

Kartu atliksime yoni garinimo procedūrą su žolelių arbata pasidabinus ilgais sijonais. Intymios srities garinimas (yoni steaming) yra plačiai visame pasaulyje nuo senų laikų taikoma procedūra, kuri padeda apvalyti makštį ir gimdą, o nuo arbatos skleidžiamos šilumos ateina malonus atsipalaidavimas visame kūne. Taip pat yoni garinimas padeda subalansuoti emocijas, hormonus, įveikti nuovargį ir virškinimo problemas. Dubenėliais šiai procedūrai bus pasirūpinta, jūs tik atsivežkite ilgą sijoną ar pledą apsigaubti procedūros metu, kad garas galėtų būti nukreiptas į jūsų intymiąją sritį. Dieviška patirtis bus šią sveikatinančią procedūrą atlikti visoms kartu!

Yoni savimasažą galima įvardinti kaip yoni kineziterapiją, nes atpalaidavusios įtampas makštyje per savimasažą pirštais mes galime taisyklingiau treniruoti intymius raumenis su nefrito kiaušiniu. Kai kurios negimdžiusios moterys jaučia įtampą ir skausmą sueities metu, kai kurios moterys po gimdymo turi įtampų, gimdymo traumų kažkurioje makšties dalyje. Makšties nejautra taip pat susijusi su tuo, jog kažkurioje srityje kraujotaka sutrikusi. Per tikslingą savimasažą (ne savęs maloninimą, o masažą) mes pažadiname savo jautrumą, jei makštis pernelyg atsipalaidavusi, ir atpalaiduojame, jei ji pernelyg įsitempusi. Jei jūs stovyklos metu pajausite, kad nenorite kartu atlikti praktikos su kiaušiniu, yoni garinimo ar yoni savimasažo - nieko tokio, dalyvaukite kartu bent jau šypsokitės savo yoni ir įsidėmėkite teoriją, kad namuose viską pakartoti. Tačiau iš patirties galiu pasakyti, kad pažinus savo kūną detaliau šios patirtys liks su jumis ilgam ir praturtins intymų gyvenimą bei moteriškos srities sveikatą - tam turite šią unikalią stovyklą.

Mantekas Čija (Mantak Chia®) - daosių grandmeistras, žinomas kaip vienintelis, kuris net du kartus buvo išrinktas ciguno metų meistru, parašęs daugiau nei 60 knygų ir daugiau nei 50 metų mokinantis žmones energetinių praktikų. Meistras garsėja kaip vienintelis, kuris taip konkrečiai ir atvirai kalba apie seksualinę energiją ir moko seksualinės energijos kultivavimo ir transformavimo pratimų. Mantak Chia® vardas patentuotas, jį savo aprašymuose gali nurodyti tik sertifikuoti instruktoriai, o ne sudalyvavę viename seminare asmenys (deja, taip neretai pasitaiko).

Kasmet susitikti su meistru ir mokytis iš jo bei moterų instruktorių, kurios šiomis praktikomis užsiima po 30 metų, tobulinti savo energetines praktikas - didelė dovana, kuria tiesiog privalu dalintis su Lietuvos moterimis. Juolab, kad mano asmeninis kelias buvo nuo negalėjimo patirti jokio malonumo iki viso kūno orgazmo - ir visa tai dėka užsispyrimo visapusiškai lavinti savo kūną pagal gautas technikas bei energetiniame lygmenyje atveriančių naujas galimybes qigong praktikų. Per 10m. pati esu investavusi kelias dešimtis tūkstančių eurų į DAO mokymus pas meistrą Manteką Čija Tailande - jums to nereikės, nes siekiu, kad tolimo krašto gilios žinios būtų kuo labiau prieinamos Lietuvos moterims.

Stovykloje bus galimybė patirti gongų ir dainuojančių dubenų terapiją, kurią ves kviestinis kvečias. Garso vibracija gali efektyviai padėti paleisti įsisenėjusias emocines nuoskaudas ir suaktyvinti energijos judėjimą dubens srityje, padėti pajausti mikrokosminės orbitos srautą, atsipalaiduoti ir pažadinti kūrybiškumą. O uždėjus dainuojantį dubenį ant pilvo apačios mes galime pastebėti malonią vibraciją nueinančią gilyn ir priverčiančią nusišypsoti - unikalūs potyriai žadinantys mūsų kūną ir intymumą.

STOVYKLOS PROGRAMA

PENKTADIENIS

 • 17:00-18:00 renkamės sodyboje, įsikuriame. Vakarienė.
 • Dalyvių susipažinimas (kiekviena 1-2 min prisistatys).
 • Paskaita apie detoksikaciją ir organizmo valymą (dubens dugne nusėda daug toksinų dėl ko stagnuoja energijos judėjimas šioje srityje)
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija

ŠEŠTADIENIS

 • Rytinė energetinė qigong mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis šluotomis). Žolelių arbata. Pusryčiai.
 • Mikrokosminės orbitos meditacijos teorija ir praktika. Či savimasažas. Pietūs. 
 • Žygis į miškus, vantų rišimas. Qigong praktika "medžio apkabinimas" įsižeminimui.
 • Nefrito / yoni kiaušinio teorija. 
 • Atversime gerklės energetinį centrą giedodamos sutartinę.
 • Pirtis. DAO pirties ritualas ir maudynės Neries upėje.
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija

SEKMADIENIS

 • Rytinė energetinė qigong mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis šluotomis). Žolelių arbata. Pusryčiai.
 • Intymių raumenų treniruotės/ Kėgelio pratimai pagal DAO tradiciją.
 • Daosių jogos tao yin pratimai ant kilimėlio stuburui stiprinti ir dubeniui atverti.
 • Vidinės šypsenos meditacija, krūtų savimasažas, yoni savimasažo teorija ir praktika (apsirengus laisvesnius drabužius). Pietūs.
 • Yoni garinimas su žolelių arbata (apsirengus ilgą sijoną ar apsisiautus apklotėliu). 
 • GONGŲ TERAPIJA
 • Šešių gydomųjų garsų meditacija

PIRMADIENIS

 • Rytinė energetinė qigong mankšta (dentenio cigunas su bambukinėmis šluotomis). Žolelių arbata. Pusryčiai.
 • Seksualinės energijos rato sukimo pratimas.
 • Teorinė medžiaga apie moteriškus orgazmus ir dao meilės praktikų realizavimą poroje. 
 • Praktika su nefrito kiaušiniu gyvai. Pietūs.
 • Stovyklos apibendrinimas, klausimai-atsakymai. 18:00 atsisveikinimas.

Gaminant maistą ir kitu laisvu nuo praktikų metu bus mini paskaitėlių apie daosių mitybos patarimus, apie organizmo valymą, badavimą, ciguno ir seksualines praktikas, atsakymai į asmeninius stovyklos dalyvių klausimus. Svarbu, kad stovyklos metu moterys atsipalaiduotų nuo lėkimo ir streso, nežvilgčiotų į laikrodį, ir leistų kūnui adaptuotis prie naujų pojūčių dirbant su energija. 

2022m. rugpjūčio 12-15d. Didžiojoje TAO MEILĖS stovyklos KAINA priklauso nuo jūsų pasirinkto apgyvendinimo. Į kainą įeina: trijų naktų nakvynė sodyboje su balta patalyne, rankšluosčiais, pilnas maitinimas, pirtis, lektorės vedami užsiėmimai, gongai. Kiekviena dalyvė gaus 80e vertės DOVANAS: video pamokas "Šešių gydomųjų garsų meditacija", "Nefrito kiaušinio praktika"; tik šios stovyklos dalyvės gaus vieno mėnesio narystę Online Dao Rate su LIVE transliacijomis trečiadieniais nemokamai. 

Stovyklos kainos:

 • 310e - nakvynė viengulėje lovoje
 • 290e - nakvynė ant išlankstomo viengulio fotelio/ išlankstomos viengulės sofos.
 • 280e - nakvynė dvigulėje lovoje (180cm pločio) šalia kitos stovyklos dalyvės, antklodės atskiros 
 • NEBĖRA- 360e - nakvynė vienviečiame kambaryje 140cm lovoje (toks kambarys tik vienas)

Kambariai erdvūs triviečiai-keturviečiai dekoruoti autentiškais etnografiniais atributais, kiekvienas turi savo vonios kambarį. Kooperuosime iš atvykstančias iš to paties krašto į vieną automobilį.

Registracijos patvirtinimui prašysiu pervesti 100e avansą.  REGISTRACIJOS FORMA žemiau. Rekvizitai pavedimui: Edita Šimkutė, LT967300010121499267, Swedbank, pavedimo tikslas: liepos stovykla. Jei turite klausimų, rašykite edita@esenku.lt

Registracija

Didžiajai Tao Meilės stovyklai rugpjūčio 12-15d.

Nori įsigyti nefrito kiaušinį?