Apie projektą "Gydomoji Tao Meilė"

Kam skirtas šis tinklapis?

Šis tinklapis skirtas moterims, tačiau atskira skiltis ir vyrams. Moterims todėl, kad aš pati esu moteris. Moteris, kuri ilgą laiką tarsi nepažinojo savęs, ignoravo nuovargį, kaupė negatyvias emocijas ir visiškai nepažinojo savo seksualumo. Dao mokymas man padėjo visa tai atrasti. Meditacija, cigunas ir seksualinis kung fu keičia požiūrį, keičia kūną, keičia dvasinį pasaulį - keičia gyvenimą iš esmės. Tai toks vidinis atradimas suprasti kaip funkcionuoja mūsų kūnas, kaip juda bioelektromagnetinės bangos mūsų viduje, koks stiprus ryšys gali būti su partneriu. Šis tinklapis sukurtas dalintis dao praktikomis - kad jūs pakeistumėte savo gyvenimus į gerąją pusę. Nors kruopelytę. Galbūt jūs pasirinksite tik vidinės šypsenos meditaciją, o gal tik darbą su nefrito kiaušiniu - bet kokiu atveju jūs jau žengsite žingsnelį pokyčių link.

Edita Esenku

Apie mane

Edita Esenku 

Meditacija, cigunas ir seksualinis kung fu - mano kasdienybė, mano hobi, mano laisvalaikis. Su džiaugsmu dalinuosi veikiančiomis meistro Manteko Čija (Mantak Chia) praktikomis. Kodėl pradėjau mokyti ir koks gyvenimas buvo iki tol, skaitykite šioje skiltyje:

Apie dao sistemą

Meistras Mantekas Čija

Perduodama daosių integralinės jogos sistema: cigunas, meditacija, daosių seksualinės praktikos, daosių tantra. Šį mokymą perėmiau tiesiogiai iš meistro Manteko Čija (Mantak Chia), kuris gyvena Tailande. Kasmet skrendu pas meistrą tobulintis ir vis girdžiu paskatinimą mokyti savo šalyje. Mantekas Čija žavi savo energingumu ir užsidegimu mokyti!